Ви є тут

Якісний намет для комфортного відпочинку

15.07.2017

Літо - це чудовий час для того, щоб оцінити всю красу природи, втекти з галасливого міста і забути про повсякденну рутину. Для цього можна відправитися в похід з наметом. Ви зможете розслабитися, вийти із зони комфорту, насолодитися безмежною красою пейзажів, набратися нових сил і цінного досвіду.

Якщо Ви визначилися з місцем Вашого майбутнього відпочинку, важливо подбати і про найважливіший атрибут - надійний намет, який дозволить сховатися від спеки, сонця, дощу або сильного вітру, а також захистить від комах і гризунів. При будь-яких погодних умовах Ви повинні відчувати себе комфортно і безпечно в якісному наметі. Компанія Red Point пропонує відмінний вибір функціональних і надійних наметів для приємного відпочинку на природі. На redpoint.ua/catalog/palatki/ представлений великий вибір якісних виробів.

Призначення

Перед покупкою виробу фахівці радять визначитися з його видом і призначенням. Для відпочинку на природі виділяють три види наметів:

  • Кемпінговий - великий і високий, в ньому розміщені віконечка і тамбур. Ви зможете зручно розташувати всі свої необхідні речі, рюкзаки, взуття або облаштувати тут невеличку кухню. Підходить для відпочинку з сім'єю протягом 3 або 4 днів. Такий намет дуже комфортний, адже в ньому можна стояти в повний зріст, а також тут вміщається кілька людей. Але такий виріб багато важить і погано прогрівається.
  • Туристичний - невеликий. Підходить для довгої пішої або велосипедної подорожі. Він дуже легкий і його зручно транспортувати. Але для дощової і вітряної погоди такий варіант не підійде.
  • Штурмовий - дуже легкий. Підходить для складних походів в гори. Такий виріб можна дуже швидко встановити. Він надійно захистить під час сильного вітру, дощу або снігу. Але такі намети, в основному, розраховані на одну людину.

Матеріал

  • Поліамід - вироби з такого матеріалу дуже міцні, доступні. Але якщо матеріал намокне, він легко розтягується. Також на нього впливає ультрафіолет і погіршує механічні властивості виробу.
  • Поліефір - вироби з цього матеріалу також досить міцні, не псуються при потраплянні води, але коштують набагато дорожче.

Після придбання намета спробуйте зібрати його в квартирі. Це дозволить ознайомитися з виробом, зрозуміти, як він влаштований. А в поході Вам вже буде набагато простіше і легше його збирати. Також фахівці рекомендують використовувати водовідштовхувальний аерозоль на швах. Це допоможе максимально вберегти виріб від потрапляння вологи і продовжити його службу.

Таким чином, відпочинок на природі запам'ятається Вам тільки хорошими моментами, приємними враженнями і комфортом завдяки надійному намету.

Додати новий коментар

Вхід через Google