Ви є тут

Інсталяція сантехніки - оригінальне рішення для Вашої ванної кімнати

13.07.2017

Ремонт у ванній кімнаті вимагає ретельного вибору сантехніки. Адже тоді Вам буде тут комфортно і затишно. Всі деталі інтер'єру повинні бути не тільки красивими і практичними, але і відповідати останнім тенденціям. Зараз дуже модно використовувати інсталяцію сантехніки. При заміні застарілого обладнання Ви можете встановити сучасні підвісні раковини, унітази або біде. В інтернет-магазині «Стевіан» http://stevian.com.ua/instaljacii/installjacii.html Ви зможете детально ознайомитися з моделями для підлоги і підвісної сантехніки, а потім зробити замовлення.

Що таке інсталяція сантехніки

Інсталяція являє собою спеціальну конструкцію сантехніки, яка кріпиться на стіні. Вся технічна основа виробу буде знаходитися в середині стіни. На зовнішню поверхню стіни виводять механізм управління. Такий вид установки раковини, унітазу або біде обирають люди, яким подобаються креативні дизайнерські рішення. Також інсталяцію вибирають власники квартир, в яких у ванній кімнаті мало вільного простору.

Головні переваги підвісної сантехніки

  • Система економить місце у ванній кімнаті. Завдяки цьому Ви зможете використовувати простір більш функціонально і раціонально. Наприклад, поставити спеціальну шафу або кошик для білизни.
  • Система виготовлена ​​з якісних матеріалів. Вам не доведеться хвилюватися з приводу того, що вона зламається. Адже поломка сантехніки може завдати багато неприємностей не тільки Вам, але і сусідам.
  • Система буде служити Вам довгі роки. Вам не знадобиться постійно витрачати гроші на покупку нової сантехніки.
  • Система допоможе уникнути зайвого шуму у ванній кімнаті. Це створить додатковий комфорт і затишок.
  • Завдяки підвісній конструкції Вам буде набагато легше і ефективніше прибирати у ванній кімнаті, адже вона не буде стикатися з підлогою.

Тип інсталяції унітазу

  • Блокова система - підходить в тому випадку, якщо є можливість прикріпити виріб до капітальної стіни. Для установки використовують анкерні болти. Сантехнічний виріб буде перебувати в підвішеному стані.
  • Рамна система - складна система, яка встановлюється на підлогу. Використовується для перегородок з гіпсокартону. Така система дуже зручна і практична. Наприклад, Ви зможете встановити виріб на потрібну висоту. Конструкція дає можливість регулювати висоту установки в межах двадцяти сантиметрів.

Таким чином, підвісні сантехнічні вироби - це можливість облаштувати ванну кімнату максимально комфортно, раціонально і сучасно.

Додати новий коментар

Вхід через Google