Ви є тут

Як розпочати ранок з гарного настрою

Инна Хананова
21.04.2017

У похмуру погоду дуже часто не хочеться вставати з ліжка і йти на роботу або навчання. Млявість, дратівливість, поганий настрій можуть зіпсувати весь день і стосунки з оточуючими. Тому важливо правильно розпочати ранок для того, щоб цілий день бути бадьорими та наповненими енергією.

Експерти зазначають, що час між пробудженням та початком роботи в офісі, є найкращим для занять спортом або для того, щоб просто побути з родиною, поспілкуватися. Також можна вранці прочитати улюблену книгу, послухати приємну музику тощо. У кожного існує власне бачення того, яким повинен бути ідеальний ранок. Але важливо, щоб у людини був час зробити справу, яка є важливою особисто для неї, наприклад, ранкова пробіжка, яка подарує гарний настрій та чудову фігуру.

Фахівці не рекомендують прокидатися під гучний будильник та одразу різко вставати з ліжка. Варто просто спокійно полежати у ліжку приблизно 5 хвилин та налаштуватися на робочий день. Далі слід виконати кілька фізичних вправ. Це додасть організму бадьорості та допоможе відновити сили. Для ранкової зарядки буде достатньо 15-20 хвилин. Виконувати фізичні вправи можна під улюблену музику. Варто поприсідати, зробити вправи для пресу, випади, нахили, планку та інші. Також будуть ефективними нескладні комплекси з йоги. Завдяки фізичним вправам Ви зможете краще налаштуватися на активну роботу та позбутися депресивних думок. Далі потрібно прийняти контрастний душ. Це дозволить зміцнити імунітет, поліпшити кровообіг та стан шкіри.

Дуже важливо вранці поснідати. Тоді ввечері у Вас буде менше шансів з’їсти більше, ніж потрібно. Навіть якщо Ви дуже поспішаєте, знайдіть кілька хвилин для сніданку. Правильний та корисний сніданок додасть енергії та вітамінів, а також поліпшить обмін речовин. Але перед тим потрібно випити півсклянки звичайної чистої води кімнатної температури. Найкращим варіантом смачного та легкого сніданку є яєчня або вівсянка. До каші можна додати фрукти, родзинки, горіхи та корицю і випити зелений чай без цукру, каву або какао. Серед варіантів смачного сніданку також сирники, бутерброди з цільнозернового хлібу, овочів та курячого філе, кисломолочний сир з бананом тощо.

Також варто ввечері спланувати свої справи, які Ви хочете зробити вранці. Адже від ефективно організованого початку дня залежить настрій і працездатність. Перед сном не варто довго сидіти в соцмережах чи дивитися телевізор. Здоровий та міцний сон стане запорукою продуктивного дня, хорошого самопочуття та гарного настрою.

Сподіваємось, що наші поради будуть для Вас корисними і Ви будете легко прокидатися вранці з хорошим настроєм.

Коментарі

Так, дуже важливо правильно розпочати ранок, щоб встигнути зробити всі справи.

Додати новий коментар

Вхід через Google