Ви є тут

Головні критерії вибору якісного бойлеру

19.04.2017

Коли в крані відсутня гаряча вода, це приносить нам багато дискомфорту. Адже без води ми не зможемо привести себе в порядок і вийти на вулицю в охайному вигляді. Потрібно гріти воду у великих каструлях або чайнику, а це дуже незручно. Особливо, коли воду відключають на період профілактичного ремонту. Це може тривати два тижні або навіть довше. А якщо в будинку маленька дитина, гріти воду може знадобитися цілий день.

Відмінним рішенням цієї проблеми стане бойлер. Цей прилад дуже економний. Щоб вибрати якісний бойлер, який буде служити довгі роки, варто зайти на https://teploformat.ua/ua/bojleri-elektrichni/ і ознайомитися детально з різними моделями. Але перед покупкою необхідно знати, за якими критеріями вибрати надійний бойлер.

Об'єм водонагрівача

Це дуже важливий критерій, адже тут потрібно враховувати кількість членів сім'ї, а також що буде підключено до приладу, скільки часу людина витрачає на прийняття душу тощо.

  • Бойлер до 30 літрів - такий прилад для маленької квартири, в якій живе одна людина, або для дачі.
  • Бойлер на 50 літрів - ним зможе користуватися 2-3 людини, щоб помити посуд, вмитися або прийняти душ.
  • Бойлер на 80 літрів - він гріється трохи довше, ніж попередній. Вдалий вибір для 3-4 осіб.
  • Бойлер на 100-150 літрів - якщо в квартирі або великому будинку проживає 4-6 людей, такий прилад ідеально підійде.

Форма бойлера

Тут треба враховувати свої смаки і переваги. Наприклад, прямокутна модель - добре утримує тепло і дуже економна. Такий прилад можна навіть сховати в шафу, щоб не перевантажувати простір і не псувати інтер'єр. Серед циліндричних моделей є багато функціональних. Їх можна купити не за дуже високу ціну. А ось вузькі бойлери не займуть багато місця в приміщенні. Крім того, такі прилади зручні.

Матеріал бака

Це один з головних критеріїв. Якщо матеріал неякісний, бак потече і Вам доведеться витрачати гроші і купувати новий бойлер. Бак виготовляють зі сталі, а потім наносять спеціальне покриття, щоб водонагрівач не поржавів.

  • Нержавіюча сталь - забезпечує стійкість водяного бака до іржі. Це надійне покриття.
  • Емаль - універсальне покриття. Товстий шар емалі і якісний склад захисного покриття збільшує строк служби виробу.

Тип нагрівального елементу

  • «Мокрий» ТЕН - не дуже практичний, тому що через деякий час на нагрівачі може утворитися накип. Він не підійде, якщо в крані жорстка вода. Від неї прилад може перегоріти і Вам доведеться купувати новий.
  • «Сухий» ТЕН - діє без контакту з водою, практичний і підходить для жорсткої води.

Тепер Ви зможете легко і просто вибрати хороший бойлер.

Додати новий коментар

Вхід через Google